Nyitott pozícióink

SZERELÉSVEZETŐ

Hazai és nemzetközi energetikai, vegyipari projektek kivitelezését, ipari létesítmények karbantartását és felújítását végző magyar tulajdonú nagyvállalat

munkakörbe

nyugat-európai munkavégzésre munkatársat keres

FŐBB FELADATOK

  • nagyipari létesítmény területén 15-40 fős csőszerelő csapat irányítása szakmai koordinálása és támogatása
  • megrendelővel való kapcsolattartás a helyszínen
  • dokumentációk és ajánlatok összeállítása

ELVÁRÁSOK

  • mérnök/technikus gépész/csőszerelő végzettség
  • izometria, technológiai csőszerelés területén elméleti és gyakorlati ismeret
  • minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat (csőszerelés/leállás);

    olajfinomító/ vegyiüzem / erőművi területen

  • operatív irányítói gyakorlat
  • stabil, minimum középfokú, aktív német vagy angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • képesség a műszaki dokumentációk összeállítására
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Szükséges készségek: jó időgazdálkodás, munka/tervezés/szervezés
  • megfelelő stresszkezelés, problémakezelés
  • kiváló kommunikációs készségek
  • gyakorlatias, operatív munkavégzés
  • mobilitás – nemzetközi kompetencia

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nyugat-Európa, elsősorban Hollandia, Belgium

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil pénzügyi háttér
  • megbízható és összetartó csapat
  • cégünk az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeit biztosítja

JELENTKEZÉS allas@bishungary.hu e-mail címre, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével