szerelésvezetők

Notice: Undefined index: query in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 13
Főbb feladatok
  • gyártási-, előírt minőségű kivitelezés, a műszaki előírások, technológiai utasítások betartása, a szerelési naplók vezetése, a munkák átadás-átvétele
  • vegyipari üzemek kivitelezési munkáinak szervezése, az előírt műszaki és gazdálkodási feladatok teljesítése
  • a tervdokumentációk, jegyzőkönyvek, megállapodások, szerelési naplók, egyéb bizonylatok és dokumentációk összeállítása
  • a folyamatos munkafeltételek, a szociális normák, kulturált munkafeltételek biztosítása
  • irányítja és ellenőrzi az alárendelt dolgozók munkáját, munkák végrehajtását
  • partner megrendelőkkel képviseli a társaságot
Elvárások
  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minimum 5 éves releváns szerelőipari gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, szoftverismeret (MS Office)
  • precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, gyakorlatiasság, mobilitás, vezetői képességek
Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye
  • Százhalombatta, Tiszaújváros + projekthelyszínek
/var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69
, "lng":
Warning: Illegal string offset 'lng' in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69

}}' data-markers='[{"address":{"lat":
Warning: Illegal string offset 'lat' in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69

, "lng":

A konkrét meghirdetett pozíciókon túlmenően szívesen várjuk jelentkezését adatbázisunkba is.

A tevékenységi kör jellemzőiből adódóan stabil idegen nyelv ismerettel és elsősorban műszaki, korlátozottan gazdasági végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk.

Nálunk nyitott és kommunikatív környezet várja. Érdekli?

Küldje el pályázatát az alábbi címre: allas@bishungary.hu vagy töltse ki űrlapunkat!

Tudjon meg többet