kombinált hegesztők

Notice: Undefined index: query in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 13
Főbb feladatok
  • Nyomástartó berendezések, tartályok, acélszerkezetek és csővezetékek hegesztése,
  • AWI és bevont elektródás kézi ívhegesztési eljárások szerinti varratok készítése,
  • jellemzően melegszilárd-, korrózió- és hőálló-, valamint ötvözetlen acél alapanyagok hegesztése,
  • hegesztő berendezések kezelésének és használatának ismerete,
  • hegesztési utasítások (WPS) alapján történő munkavégzés,
  • jellemző varrathibák ismerete és kijavítása, a tűz- és munkabiztonsági utasítások betartásával.
Elvárások
  • érvényes kombinált minősítés vagy AWI és bevontelektródás kézi ívhegesztő minősítés
  • 3 éves AWI hegesztési gyakorlat
  • rajzolvasási ismeretek (szerelési rajz, izometria, stb.)
  • magasban illetve zárt, szűk térben való munkavégzésre való képesség
Előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye
  • Változó munkahely (Százhalombatta, Paks, Győr, Dorog) (Pest megye, Tolna megye, Fejér megye)
/var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69
, "lng":
Warning: Illegal string offset 'lng' in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69

}}' data-markers='[{"address":{"lat":
Warning: Illegal string offset 'lat' in /var/www/html/bishungary.hu/wp-content/themes/bis-hungary/single-job.php on line 69

, "lng":

A konkrét meghirdetett pozíciókon túlmenően szívesen várjuk jelentkezését adatbázisunkba is.

A tevékenységi kör jellemzőiből adódóan stabil idegen nyelv ismerettel és elsősorban műszaki, korlátozottan gazdasági végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk.

Nálunk nyitott és kommunikatív környezet várja. Érdekli?

Küldje el pályázatát az alábbi címre: allas@bishungary.hu vagy töltse ki űrlapunkat!

Tudjon meg többet