Nyitott pozícióink

Dolgozz külföldön, élj itthon!

Hazai és nemzetközi nagyipari projektek kivitelezését,

üzemek karbantartását és felújítását végző magyar tulajdonú cég

IPARI BÁDOGOSOK

jelentkezését várja, németországi munkára

FŐBB FELADATOK

  • bádogos munkák és ehhez kapcsolódó kivitelezési feladatok szakszerű elvégzése
  • bádogos szerkezetek és szerkezeti elemek készítése
  • csővezetékek, tartályok, készülékek fémlemez burkolatának készítése, felszerelése, felújítása
  • hőszigetelési feladatok szakszerű elvégzése
  • a kivitelezésen dolgozó többi szakmával szoros együttműködés
  • a bádogos munkák elkészítéséhez, felszereléséhez és felújításához szükséges szerszámok, gépek és segédeszközök szakszerű kezelése, karbantartása

ELVÁRÁSOK

  • szakmunkás végzettség
  • min. 1-2 év szakirányú tapasztalat
  • izometrikus felmérési rajzok ismerete előnyt jelent

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Németország

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes EUR fizetés
  • Magyarországi forintos fizetés
  • szállás biztosítása

JELENTKEZÉS az allas@bishungary.hu e-mail címen, vagy az alábbi űrlap kitöltésével.