Nyitott pozícióink

Dolgozz külföldön, élj itthon!

Hazai és nemzetközi nagyipari projektek kivitelezését,

üzemek karbantartását és felújítását végző magyar tulajdonú cég

HEGESZTŐ (141 ; 141/111) feladatok ellátására

hegesztők

jelentkezését várja németországi és hollandiai munkára azonnali kezdési lehetőséggel

FŐBB FELADATOK

  • 141 vagy 141/111 minősítéssel hegesztői feladatok ellátása, nyomástartó berendezések, tartályok, csővezetékek hegesztése

ELVÁRÁSOK

  • többéves szakmai gyakorlat
  • fegyelmezett, pontos munkavégzés
  • német (Németországban) vagy angol (Hollandiában) nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel
  • külföldi munkavégzési tapasztalat előnyt jelent

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Németország vagy Hollandia (választható)
  • magyar anyanyelvű munkairányítás biztosított

AMIT KÍNÁLUNK

  • hosszútávú foglalkoztatás lehetősége
  • magyarországi biztosítási jogviszony, szakmai garantált bérminimum + a ledolgozott külföldi órák után EUR jövedelem
  • munkáltató költségén és szervezésében biztosított szállás
  • utazás, munkába járás munkáltató költségén és szervezésében biztosított
  • jellemzően 6 hét külföldi munka után 1 hét magyarországi pihenő beosztás
  • pontos fizetés, korrekt munkafeltételek, munkavédelmi felszerelések, munkaeszközök, oktatások biztosítása
  • egészség- és balesetbiztosítás

JELENTKEZÉS az allas@bishungary.hu e-mail címen, vagy az alábbi űrlap kitöltésével.